FOTOD | Osav stilistika! Vaata, kuidas Meghan Markle on tähelepanu oma beebikõhult hajutanud

 (1)
FOTOD | Osav stilistika! Vaata, kuidas Meghan Markle on tähelepanu oma beebikõhult hajutanud
Prints Harry ja Meghan MarklePA Pictures/Scanpix

Sussexi hertsog ja hertsoginna teatasid täna oma esimese kuningliku beebi ootusest. Meghan Markle on aga osava stilistikaga juba mõnda aega oma rasedust varjanud. Stilist Lucas Armitage annab aimu, millised trikid on sel puhul abiks olnud.

Kuulsuste stilist Lucas Armitage kommenteeris: "Me oleme Meghanit harjunud nägema kehasse hoidvates riietes. Seega oli raske mitte spekuleerida, et uus kuninglik pereliige on tulekul – Meghan kannab rohkem vabalt hoidvaid riideid."

Põlvedeni ulatuvad mantlid on selgelt aidanud Meghanil spekuleerimistest hoiduda. Lisaks on see sügishooajale väga kohane. "Pikkade oversized mantlite kasuts ei tekitanud kahtlusi."

Põlvedeni ulatuv mantel:

SIPA / Scanpix
Seotud lood:

Selle kuu alguses külastas Meghan Sussexit ärinaiselikus rohelises kompektis. Tema siluetti varjas hoolikalt valitud põlvedeni ulatuv mantel.

Kaval drapeering:

PA Pictures/Scanpix


Meghan kandis drapeeringuga Givenchy kleiti oma esimest ametikohust üksi täites ning Oscar de la Renta "Peplum" pluusi päev varem. Puusadele langevad voldid viivad ideaalselt pilgu kõhu pealt neile.

SIPA / Scanpix

Voogav sinine:

SIPA / Scanpix

Sussexi hertsoginna, olles rasedusega esimeses trimestris, kandmas kotitavat ja voogavat Jasun Wu kleiti. 6. septembril toimunud galaõhtuks valis naine sinise kleidi, mis lükkas beebiootuse spekulatsioonidele tõsise tõuke sisse.

Oversized:

PA Pictures/Scanpix


Heategevuseks valminud kokaraamtu esitlusel kattis naine end sinisesse overized mantliga.

Tumedad toonid:

PA Pictures/Scanpix

Tumedate värvide nagu ka musta kandmine on aidanud samuti osavalt Meghani siluetti varjata.

Tähelepanu hajutamine:

Loe veel

PA Pictures/Scanpix

Augusti lõpus kandis Meghan väljakutsuvat Judith and Charlesi smokingu kleiti, mis stilisti sõnul on tõenäoliselt järjekordne nipp, et pilgud viia sellele, et ta on vähem kaetud ja seega hajutada tähelepanu tema lapseootuselt.

Allikas: The Daily Mail