Hooaja moehitid! Maskuliinsed esemed, mis võiks sel sügisel kuuluda iga naise garderoobi


Hooaja moehitid! Maskuliinsed esemed, mis võiks sel sügisel kuuluda iga naise garderoobi
Max Mara. Foto: Bulls

Sügis on suurepärane aeg, et moega mängida – kombineerida erinevaid stiile, kihte, mustreid, materjale, värve. Üks moelavade lemmikuid on sel hooajal meestemoest inspireeritud vormid ja materjalid, mis on selle õige sügisetunde tekkeks suurepärased abimehed.

Stiilse meestegarderoobi põhilised esemed on kvaliteetsed ülikonnad, püksid, pintsakud, särgid ja aksessuaarid, mis kõike eelpool loetletut täiendavad. Pole ühtegi põhjust, miks see kõik ei võiks kuuluda ka naiste garderoobi! Pealegi soosib nii välis- kui kodumaine hooajamood seda nüüd eriti.

Trendikas vanaisamantel

Seda trendi soovitavad mitmed tippmoebrändid: Gucci, Isabel Marant ja Calvin Klein on vaid mõned neist. Mantlita sel hooajal ei saa, alusta selle kandmist kohe nüüd, mil hõlmad saavad veel vabalt tuules lehvida. Kõige trendikam mantel on selline, mida kannab või kandis su vanaisa – laiade õlgadega ja näiliselt veidi sulle suur. Sellise mantli suur eelis on, et saad selle alla kuhjata erinevaid rõivakihte ning sul on endiselt mugav olla. Ei mingit ebameeldivat kiskumistunnet!

Seotud lood:

Gucci soovitab maskuliinse mantliga kanda ülinaiselikke detaile – kuldseid rihmikuid ja võrguga kübarat. Foto: Bulls

Ruudumuster on sel hooajal samuti väga trendikas ning ruute jagub ka mantlitele. Zara, 69,95