KANNA KOHE: Need on selle sügise suurimad jalatsitrendid


KANNA KOHE: Need on selle sügise suurimad jalatsitrendid
Foto: Tamaris

On aeg suvekingad talvepuhkusele saata ja kingariiulil sügiskingadele ja -saabastele ruumi teha! Millised kingad ja saapad on sel sügisel moes?

Moepilt muutub iga hooajaga järjest enam sportlikumaks ja seda kinnitab ka jalatsimood – kontsad on taas madalad ja mugavad, üle põlve ulatuvate saabaste sääred kahanevad ja peene suka asemel võtavad kingades-saabastes koha sisse hoopis sokid. Teisalt pole naiselikkus ja kõrged kontsad kuhugi kadunud ja see on ju vaid hea – oma lemmikud peaks poodidest üles leidma küll igaüks.

Poolsaapa võidukäik

Kui sul on võimalik osta selleks hooajaks üks jalatsipaar, siis olgu nendeks poolsaapad. Oma säärepikkuse poolest on nad tõeliselt praktilised – kanna kolmveerandpikkuses pükstega, seelikutega või torka püksisääred saabastesse. Kõige trendikamad kombineerivad juurde värvilisi ning mustrilisi sukki.

Burberry Prorsumi kollektsiooni sügishitt – ussimuster – ulatub ka aksessuaaridele. Mänguruumi kui palju! Foto: Bulls

Seotud lood:

Poolsaapad võivad olla klassikalised ja pruunid-mustad… või siis hoopis vastupidi, tõeliselt toretsevad! Kui vajad välimusse just seda näpuotsatäit vürtsi, kaalu selliste soetamist. Tamaris, 59,95