OSTUSOOVITUSED: armsad jõulukingid, mis lähevad korda


OSTUSOOVITUSED: armsad jõulukingid, mis lähevad korda
Toa Heftiba/ Unsplash

Jõulude ajal ei ole oluline, kui palju kingitusi me oma lähedastele anname, vaid kui palju armastust me sellesse paneme ja väärtustame nendega koos veedetud aega. Seega on kingituste ostmisel hea silmas pidada, et kulutatud aja ja raha kõrvalt ei ununeks lõõgastumine ja naermine ligidastega koos.

Kingituste valimisel ole teadlik, kellele see kingitus läheb, mis on saaja maitse ja stiil ning milliseid emotsioone see temas tekitada võiks. Kingi midagi, mis kestab veel mitmeid aastaid ja tekitab häid tundeid igakord kui armsam meenet näeb või kasutab.

Poster "Batman". Hind: 2.90 € Rahva Raamat

Kingitus võiks siduda sind ja kingi saajat. Kui te olete mõlemad loodusliku kosmeetika armastajad, siis jagage seda rõõmu kasutades tooteid, mis ühtivad teie mõlema väärtustega. Näiteks kingi oma kaasale unisex stiilis rõivaese, mis sobib teie mõlema stiiliga.

River Island. Hind: 24,95 € River Island
Seotud lood:

Kaitse oma armsamaid paukuva pakase eest mässides nad pehmete mütside, sallide, sussikeste ja kampsunite sisse. Sokid on küll tuntud klišeelikult halva kingina, aga meist keegi ei tea kedagi, kes ei kannaks sokke.

Samuti on jõulud aeg kui toidulaud on rikkalikult lookas ning ülesöömine on kerge juhtuma. Pista terve pere päkapikusussidesse probiootikumi tabletid, milles sisalduvad piimhappebakterid kindlustavad rõõmsa ja kerge olemise ka pärast suurejoonelist jõuluõhtusööki.

Müts. Hind: 49,90 € Ivo Nikkolo


Hind: 59,95 € Monton


Fair Isle Woven naiste sussid. Hind: 55,99 € TOMS


Niisutav maasika- ja vahukoorelõhnaline vannipomm. Hind: 12,50 € LUSH


Biolatte Travel ühendab endas piimhappebaktereid, tsinki ja limaskesti kaitsvat Saccharomyces cerevisiae sp. boulardiid. Biolatte


Bordallo Pinheiro kapsalehe kauss. 17.50 € Rahva Raamat


Quail Ceramics käsitsi maalitud vaas. Hind: 49.00 € rahva raamat


CLOCKWORK ORANGE sokid. Hind: 9.90 € Rahva Raamat


Ted Baker ehtekott. Hind: 48.00 € Rahva Raamat


Shishi jõuluehe GLASS. Hind: 7,70 € www.Home4you.ee


Sherlock Holmesi kruus. Hind: 16.00 € Rahva Raamat


GENTLEMEN'S HARDWARE pokkerikomplekt Campfire. Hind: 26.00 € Rahva Raamat