Palju õnne! Täna sünnipäeva tähistava Cambridge'i hertsoginna Catherine 37 moehetke


Palju õnne! Täna sünnipäeva tähistava Cambridge'i hertsoginna Catherine 37 moehetke
Cambridge'i hertsoginna CatherinePA Pictures/Scanpix

Cambridge'i hertsoginna Catherine tähistab täna oma 37. sünnipäeva. Kui eelmisel aastal oli naine sel ajal lapseootel, siis täna on naisel esimene sünnipäev kolme lapse emana.

Tulevasele Suurbritanna kuninga, prints Williami abikaasale on olnud viimased 12 kuud väga tegusad. Aprillikuus tõi Cambridge'i hertsoginna Catherine ilmale kolmanda lapse, poja Louis Arthur Charlesi. Pisiprints on troonipärijate liinis viiendal kohal ning teada kui Cambridge'i prints Louis.

Hertsoginna võttis ette ka palju ametlikke kohuseid. Veebruaris osales ta koos abikaasa prints Williami, prints Harry ja Meghan Markle'iga kuningliku suhtasutuse foorumil. Tegemist oli esimese üritusega, kus kuninglik nelik kõik koos osa võtsid.

Maikuus oli Catherine 600 külalise seas, kes Windsoris toimunud prints Harry ja Meghani pulmas osales.

BRITAIN-ROYALS/EUGENIE Foto: Pool, REUTERS
Seotud lood:

Oktoobris käis hertsoginna teises kuninglikus pulmas, kui printsess Eugenie, kuninganna lapselaps abiellus Jack Brooksbankiga.

Jõululaupäeval osales Catherine koos teiste kuningliku pere liikmetega Sandringhamis asuva St Mary Magdalene kiriku jumalateenistusel.

39034929 Foto: Anwar Hussein, EMPICS Entertainment

Hertsoginna stiil aga on ülimalt naiselik. Tema seljas võib näha tohutult kauneid kleite ja kehasseistuvaid mantleid, mis tema loomulikku ilu veelgi enam rõhutavad. Catherine ei karda kaasas käia ka moega, kandes hetkel trendivoolusid valitsevaid värvitoone, lille- või ruudumustreid.

Loe ka: Cambridge'i hertsoginna veatu stiil: kes on selle taga tegelikult?

Vaata galeriist hertsoginna Catherine 37 moehetke, mis naist läbi 36. eluaasta saatsid: