Põhjast tippu: 8 maailmaklassi staari, kes olid kunagi kodutud


Jennifer Lopez
Jennifer LopezFoto: Jason Merritt, AFP

Meile kõigile meeldivad inspireerivad edulood ja õnnelikud lõpud. Need kuulsused võivad oma elu kahtlemata kordaläinuks lugeda… eriti arvestades, kust nad tegelikult alustanud on.

Kuulsuste eluolusse on alati põnev süüvida, kas pole? Alles see oli, kui said tutvuda superstaaride riidekappidega (vaata neid uskumatuna näivaid garderoobe SIIT), nüüd aga toome sinuni tänaste miljardäride lood, kes olid kunagi mitte vaid puruvaesed vaid koguni kodutud.

Jim Carrey

Täna seostub Jim Carrey nimi meile õnne ja rõõmuga, kuid tema elu pole mitte alati selline olnud. Eriti karmidel lapsepõlveaastatel. Raskused algasid, kui tema raamatupidajast isa kaotas töö, kui Jim oli 12aastane. Mõne aja pärast langes Jim keskkoolist välja ja oli sunnitud elama koos kogu oma perega elama kõikjal Kanadas ehk seal, kuhu sai parkida nende koduks olnud Volkswagen-bussi. Lõpuks kolisid nad bussist siiski Jimi vanema õe koduõue püstitatud telki ja said neljarattalise sissesõiduteele jätta.

Kuigi lugu näib üüratult kurb, leidis Jim Carrey selles ka positiivse külje. „Neil rahaliselt väga rasketel aegadel arenes hästi minu huumorimeel,“ ütleb Carrey ja teenib siiani inimesi naerutades miljoneid.

Seotud lood: