Saa tuttavaks! Eesti sotsiaalmeediastaarid, keda keegi ei tunne (aga kõik jälgivad)


Saa tuttavaks! Eesti sotsiaalmeediastaarid, keda keegi ei tunne (aga kõik jälgivad)
Meryl Mägi. Foto: Instagram

Mööda maailma rändava Katri, tervisliku elustiili fänni Laura Liisa ja moehuviliste Meryli ning Kadi-Liisi tegemistel hoiavad Instagramis ja YouTube'is silma peal kümned tuhanded püsijälgijad. Kes nad on ja milles peitub nende fenomen?

Katri Palm
www.instagram.com/katrikats

23-aastane Katri Palm on energiast pakatav reisisõltlane, kes on küll õppinud ja suurema osa elust elanud Tallinnas, kuid miski kisub teda ikka ja jälle Eestist eemale. Hetkel reisibki ta kihlatu Juhaniga mööda maailma ringi, olles end mõneks ajaks sisse sättinud Balile. Igapäevaselt söövad nad värsket toitu, surfavad ja elavad täisväärtuslikku elu ning seda kõike jagavad nad vapustavalt ilustate videote ja fotode näol blogis www.foureyestwosouls.com.


Foto: Instagram

Sul on nii populaarne (16,8 tuhat jälgijat) Instagrami konto kui ka blogi (www.foureyestwosouls.com). Kas nimetaksid end pigem instagrammeriks või blogijaks?

Tegutsen mitmel kanalil korraga ja usun, et nii on ka kõige õigem. Olen üsna aktiivne, postitades Instagrami vähemalt üks kuni kolm pilti päevas. Kõik pildid on minu ja Juhani koostöö tulemus ning tihti jääb palju pilte ja lugusid jutustamata. Siis on hea blogis pikemalt tegutseda. Võiks öelda, et tänu Instagramile ja sotsiaalmeediale oleme suutnud enda tegemised ja elu viia mõnusasse kooskõlla.

Seotud lood:

Kas sotsiaalmeedia on sinu põhitegevus või käid ka koolis/tööl?

Sotsiaalmeedia võtab suhteliselt suure osa minu päevast. Algselt oli see pigem hobi, kuid tänaseks on see ka tööks kujunenud. Olen õnnelik, et saan teha midagi, mis mulle meeldib. 15 aastat kooliteed on mul ka kenasti selja taga.

Mida oma jälgijatega jagad?

Loe veel

Blogis keskendun eelkõige visuaalile ja lisan palju pilte. Vahel kirjutan ka huvitavamatest seiklustest ja lisan ideid uute sihtkohaplaanide kohta. Meie blogist ongi kujunenud pigem elustiili- ja reisiblogi ning kõik, mida sealt näeb, ongi see, kuidas me ka igapäevaselt elame. Instagram on aga minu isiklik konto, kuhu postitan igapäevaselt sisu iseendast, outfit'idest ja ägedatest kohtadest.

Milline on sinu suhe moega?

Moeblogisid ma igapäevaselt ei jälgi. Inspiratsiooni saan igapäevaselt kätte Instagramist, avatud silmadega ringi käies ja ümbruskonnaga kokku sulades. Üldiselt olen saabaste, jakkide ja tagide fänn, sest need annavad alati riietusele midagi juurde. Igapäevaselt lähtun motost less is more. Lihtsad toonid, denim ja nahk on alati in! Instagram on väga hea platvorm, kust inspiratsiooni saada ja uusi brände avastada. Väike roki/biker'i alatoon on mu stiilis alati olemas, selle pisiku sain ilmselt oma isalt.


Foto: Instagram

Sinu pildid on üsnagi väljakutsuvad ja paljud ehk laidaksid need maha...

Arvamusi on kõiksuguste piltide ja blogide osas erinevaid. Ma olen õnnelik oma kehas ja ei näe põhjust, miks peaksin seda varjama. Eriti, kui veedan suure osa aastast troopilises kliimas.

Milliseid hobisid sul veel on?

Muusika, sport, tervislik eluviis ja ilu meie ümber. Olen saanud oma elukaaslaselt tugeva video- ja fotograafiapisiku. Mulle meeldib piire testida ja ekstreemsetes oludes sportida. Kui on lund, armastan sõida lumelauaga, kui on laineid, siis kindlasti lainelauaga. Käime tihti ka ekstreemspordi üritustel ja meelepäraste artistide kontsertidel. Eestis tehakse väga head muusikat, tore on sõpradele kaasa elada ja neid toetamas käia!