STIILISPIKKER: Suviselt elegantne töörõivas


Suvine töörõivas
Suvine töörõivasFoto: Forever21

Eduka naise välimust kroonib viimistletud rõivas: selged vormid, puhtad lõiked ja oskuslikult valitud värvikombinatsioon. Milline peaks aga olema suviselt kerge, kuid siiski elegantne töörõivas?

Eduka naise pükskostüüm
Traditsiooniline pükste ja pintsaku komplekt on alati moes, kuid tee kindlaks, et see sul ka õigesti seljas istub! Klassikalised musta värvi esemed võid suvel värviliste vastu välja vahetada ning mida erksam on sinu riietuse toon, seda trendikam on tulemus. Täienda komplekti värviliste aksessuaaridega ning suviselt elegantne töörõivas ongi olemas!


Pintsak 1345 € Alexander McQueen, net-a-porter.com


Püksid 495 € Alexander McQueen, net-a-porter.com


Käekott 39.95 € Monton


Kõrvarõngad 9.99 € H&M

Seotud lood:

Suvine kombinesoon
Pastelltoonides kombinesoon, mida ehivad minimalistlikud hõbeehted, on usaldusväärne ja trendikas valik. Vali sinna juurde õiged kontsakingad, mis poleks liialt kinnised ega ka liiga lahtised, viimane lihv anna aga väljapeetud käekellaga.


Kombinesoon 50 € topshop.com


Käekell 179 € Daniel Wellington


Kõrvarõngad 10.96 € asos.com


Kingad 34.99 € H&M

Loe veel

Chanelilik klassika
Coco Chanel on moemaailma rikastanud mitmete esemetega, nende seas ka tviidkostüümiga, millest on kujunenud rõivaklassika. Tänapäeval pakuvad sellist kostüümilahendust ka teised brändid, tänu millele ei tule ühe kauni riietuse eest enam ilmtingimata hingehinda välja käia. Aksessuaarivalik jäägu samuti klassikaliseks, kuid värvidega tasub julgelt mängida!


Jakk 199.90 € Ivo Nikkolo


Seelik 99.90 € Ivo Nikkolo


Käekott 1590 € Givenchy, net-a-porter.com


Kingad 59.95 € Tamaris

Võimukas punane
Julge naine punast ei karda ning mida rohkem seda värvi riietuses rõhutada, seda võimukam naine näib. Kehasse töödeldud lõige toob esile kauni naiseliku silueti ning efektne kleiditoon lisab suvist värskust. Lisa kleidile kas massiivne ja värviline kaelakee või vali juurde minimalistlikud ehted, jalga poeta kindlasti kontsakingad.


Kleit 79.95 € Mosaic


Kõrvarõngad 4.99 H&M


Käevõru 10.95 € Monton


Kingad 19.90 € siison.ee

Fotod: tootjad