SUUR KINGIHOROSKOOP: Tähed teavad, milliseid kingitusi erinevate tähemärkide esindajad tegelikult ihkavad

 (3)
SUUR KINGIHOROSKOOP: Tähed teavad, milliseid kingitusi erinevate tähemärkide esindajad tegelikult ihkavad
Roberto Nickson (@g)/ Unsplash

Jõuluaeg ongi käes ning su pea on paks mõtetest, mida kinkida sõpradele, pereliikmetele ja kolleegidele? On võimatu täpselt teada, mida igaüks ihaldab. Ometi tahaksid sa neile kõigile teha just sellise kingi, millest nad rõõmu tunnevad, kas pole?

Loomulikult võid igaühelt üle küsida, mida ta sooviks, kuid see rikuks jõuluüllatuse. Niisiis pead sa püüdma muuseas pillatud märkusi või pärima teistelt, mida kellelegi kinkida võiks. Kuid selliseks uurimistööks pole meil kellelgi eriti aega. Pakume sulle välja hoopis isemoodi abimaterjali – vali jõulukink tähemärgi järgi!

Jäär: tempokad üritused

Mees: Talle meeldib hea võitlus – seega kõik, mis sellega seostub, on heaks kingiideeks. Võid talle näiteks kinkida piletid lemmikmeeskonna mängule, uue videomängu või miks mitte ka mõne lahingumaali, mille ta saaks ära raamida ja seinale riputada. Jääradele meeldib ka kiiru – ehk leiad selle märksõna järgi midagi?

Naine: Kõik, mis üllatab ja pakub talle põnevust, on hea variant. Päevane reis kaljuronimise ja deltaplaaniga lendlemisega oleks täiuslik kingitus, kuid ka kutse kardikeskusesse oleks midagi temale. Jääradele meeldivad ka ilusad mootorrattad ja rulluisud. Säravate kaunistustega kiiver nende juurde on väga hea valik!