SUUR SÜGISMOE ÜLEVAADE: Need värvid, mustrid ja materjalid on saabuval sügisel eriti olulised


SUUR SÜGISMOE ÜLEVAADE: Need värvid, mustrid ja materjalid on saabuval sügisel eriti olulised
Foto: Bulls

Kuigi suvepuhkused (ja ka suviste moekaupade allahindlused) alles kestavad, ei saa me tõsiasjast, et kalender näitab juba augustikuud, kuidagi mööda. See aga tähendab sügist – mis on sügisel moes?

Saabuva sügis-talvise hooaja rõivadisaine näidati moemetropolides juba möödunud kevadel – ja kuigi trendide virvarr on tõeliselt kirju, eristuvad siiski teatud suunad teistest tugevamalt. Toomegi teieni kõige domineerivamad moemärksõnad ning seda nii siluettide, värvide, mustrite kui materjalide osas.

Päikeseloojangutoonid

Niipea kui värve meie ümber loodusest napimaks jääb, kahvatuvad ka toonid meie rõivastuses, kas pole? Tee sel aastal erand ja kanna vitamiinipommina mõjuvaid toone ka sügis-talvisel hooajal. Moelavadel pannakse nüüd erilist rõhku sügavatele toonidele. Kujutle päikeseloojangut: meetoone, erksat oranži, sügavat tumekollast ning isegi sügavat punast. Neid samu värve võib sügisel ka lehtede kolletudes näha… Küpsuse ja sügavuse toonid, mis sobivad sügisesse suurepäraselt ja annavad ka lihtsate rõivakombinatsioonide puhul väga ilusaid tulemusi. Kanna kas ühte temperamentset tooni rõivast ja sea juurde rahulikumad aksessuaarid või vali üks erksavärviline detail ja hoia teised toonid neutraalsetena, lastes säraval toonil maksimaalselt särada. Enesekindla naise valik.

Seotud lood:

Diori sügiskollektsioonile lisas intensiivse värvinüansi just erk oranž toon.


Foto: Bulls

Sügisese kontori lemmikkleit! Ehe tõestus, et sügise saabumine võib rõivastumisel tähendada veelgi rohkem värve kui suvel! Monton, 79,95