TRENDIÜLEVAADE! Täpid, lilled ja graafika: need on selle hooaja kõige moekamad mustrid


TRENDIÜLEVAADE! Täpid, lilled ja graafika: need on selle hooaja kõige moekamad mustrid
Fotod: Bulls

Talveriideid on kantud juba mitu kuud, kevadeni on veel veidi aega – me ei imesta, kui tunned end sellest aastaajast juba veidi tüdinuna. Et kevad saabuks kiiremini, soovitame seda oodates lõbutseda. Riietusega, muidugi!

Riietus on suurepärane vahend igapäevaseks eneseväljenduseks ja positiivse meeleolu tekitajaks – mis seal salata, ka enesekindluse turgutamiseks. Loodetavasti pole naist, kes pole end teatud rõivastuses täiesti võitmatuna tundnud – naiselikest mummudest, kaunitest lilleõitest, põnevatest geomeetrilistest kujunditest ja eksootilistest loomamustritest leiab loodetavasti igaüks just selle oma ja hingelähedase, mis kuulub kokku tema karakteriga. Just need mustrid on sel talvel ka moelavade lemmikud.

Temperamentsed lemmikud

Leopardi- ja ussimustrid ei jäta külmaks kedagi – neid kas armastatakse palavalt või vihatakse kirglikult. Kui julgemad armastavad neid mustreid hooajast sõltumatult ja kasutavad neid riietuses julgelt, siis teised valivad vaid väikese detaili (näiteks aksessuaari) ja lasevad sellel särada. Valikuid ongi mitmeid ja kõik variandid sobivad – peaasi, et kandja selle mustri omaks tunnistab. Vaid nii täiendab see komplekti ja väljendab kandja iseloomu.

Givenchy stiilinäiteks kohtuvad nii kaslased kui maod – ambitsioonikas komplekt! Foto: Bulls


Seotud lood:


Leopardimuster ei pea olema traditsiooniliselt beežikas-pruun, siin on üks rohe-punane tõestus! Marciano, 149,99, kaubamaja.ee

Vähem on rohkem, kuid see “vähe” peab olema täiuslik. Alpina, 53,99, kaubamaja.ee