Varakult planeerima! 7 suurimat pulmade trendi aastaks 2018


Varakult planeerima! 7 suurimat pulmade trendi aastaks 2018
Foto: ShutterstockShutterstock

Sarnaselt kaunile riietusele on ka parimad pulmad kombinatsioon traditsioonidest ja modernsetest detailidest. Jäta meelde need 7 trendi, mis sel aastal pulmamaailma vallutavad.

Suured kõrvarõngad
Head uudised, tulevased pruudid! Julged ehete valikud ei kao niipea kuhugi. Juba eelmisel aastal võisime näha mitmeid pruute, kes valisid tagasihoidliku kleidi ja silmapaistvalt uhked kõrvarõngad.

Loe ka 2018.aasta parimaid aksessuaaritrende ja saa teada, millega end sel aastal kaunistada.

Väikesed tätoveeringud
Kuldsed sõrmused? Palun. Mitmed trendikad värsked abielupaarid panevad oma liidule nii-öelda viimse pitsati hoopis ühesuguste elegantsete ja väikeste kehakaunistustega. Kuigi ka see võib olla kõigest trend, tähendab püsiv märk sinu nahal igavest pühendumist, just nagu allkiri.

Loe ka: 18 asja, mida pead enne tätoveeringu tegemist teadma.

Minipulmad
Kusagil kiire registreerimise ja uhke mõisapulma vahel peidab end minipulm. See tähendab väikest pidustust, kuhu on kutsutud vaid sinu vanemad ja parimad sõbrad. Uuel aastal näeb just selliseid intiimseid pulmi palju enam.

Seotud lood:

Lihtne pulmakimp
Detailideni viimistletud, justkui ebareaalselt perfektne (mõtle: Kim Kardashiani roosiseina stiilis) pulmakimp asendub sel aastal palju lihtsama variandiga. Üha enam pruute korjavad pulmakimbuks oma lilled ise, näiteks vanaema aiast. Kui armas!

Kõrgmoest inspireeritud koogid
Lillelised ja peent kangast meenutavate kaunistustega koogid on värskeim ja suurim küpsetustrend. Need jõuavad ka pulmadesse!

Puhvis varrukad
Üks 2018.aasta suurimaid moetrende on puhvis varrukad ning need jõuavad moelavadelt ka pulmapidudesse. Mõtle: Audrey Hepburni stiil kohtub Balmaini moemajaga.

Loe veel

Kombineeritud perekonnanimed
Üha enam paare on otsustanud pulmas (ja miks mitte ka kogu ülejäänud eluks?) mitte traditsiooniliselt peigmehe perekonnanime kasutada, vaid võimaluse ja sobivuse korral oma perekonnanimed ühendada. Mõtle näiteks inglisekeelsetele klassikalistele perekonnanimedele nagu Smith ja Jones, millest saaks sel juhul koos Smones. Sellele ideele on modernne lausa peale kirjutatud.

Allikas: PureWow