Võta suvest viimast! 3 ideed, kuidas nädalavahetus eriti mõnusaks muuta


Võta suvest viimast! 3 ideed, kuidas nädalavahetus eriti mõnusaks muuta
Foto: ECCO

Kui sa praegu suvest viimast ei võta, võid peagi tõdeda, et suvi läks jälle nii märkamatult mööda. Loo juba sel nädalavahetusel mälestusi, mida on terve pika pimeda talveaja mõnus meenutada!

Kui tood alatasa vabanduseks halba ilma, siis luba meelde tuletada – pole olemas valet ilma, on vaid vale riietus! Siin on mõned ideed, kuidas nädalavahetus tõeliselt meeldejäävaks muuta.

Randa piknikule

Isegi kui sa pole sel aastal veel merevette suplema saanud, siis ei tähenda see, et peaksid rannamõnudest sootuks ilma jääma. Isegi kui päevitamis- ja suplusilma ei pruugi olla, tasub randa siiski minna. Kutsu pereliikmed, sõbrad-sõbrannad või teised armsad inimesed näiteks randa piknikule! Paki kaasa kõik piknikuks vajalik ja riietu kihiliselt – just nii, et saaksid siis, kui päike väljas on, püüda suve viimaseid päikesekiiri ja siis, kui külm meretuul tuleb, mõnusalt pehmest kampsunist sooja.

Kvaliteetsed rannaplätud on asendamatud igal hooajal – praegu saad neid veel rannas kanda, sügis-talvel on need asendamatud spordiklubis ja spaas. Vali kindlasti jalasõbralikud variandid. Ecco, 59,90


Miski ei riku tuju rohkem kui külmatunne – et saaksid augustiõhtul mõnusalt mere ääres päikeseloojangut nautida, võta kaasa kindlasti midagi sooja ja pehmet, näiteks kašmiirkampsun. H&M 79,99

Seotud lood: