Miks valida pesu kingituseks?

Naised tahavad kingitusi ja mehed tahavad naisele selga ilusat pesu ning naised oskavad ilusat pesu hinnata, eriti kui see tuleb nende kallimalt. Seetõttu pesu kinkimine on üks ideaalsemaid kingitusi.

Ja mitte ainult naiste - ega sõbrapäevaks või mõneks muuks tähtpäevaks, vaid ka igapäevaseks kinkimiseks ja üllatuseks on pesu suurepärane. Seda kinnitavad ka mõningad küsitlused, mille kohaselt suisa 80% naistest ütles, et neile meeldiks, kui nende partner kingiks neile pesu.

Paraku meeste jaoks see nii lihtne ei ole. Ainuüksi rinnahoidja suurus võib meestel segadust tekitada, sest mida ütleb rinnahoidja suuruse juures olev täht ja number? Selguse huvides olgu öeldud, et täht A, B, C jne. näitab rinnakorvi suurust ja number 70, 75, 80 jne. rinnaaluse ümbermõõtu (loe täpsemalt, kuidas mõõta rinnahoidja suurust).

Kuidas valida ja osta pesu naisele?

1. Tee eeltööd

Enne pesupoe külastamist on oluline teha eeltööd. Uuri välja, millist tüüpi pesu su partner eelistab, millised on tema mõõdud (hea oleks teada rinna-, puusa - ja vööümbermõõtu) ja mis stiil talle kõige enam meeldib. Vaata üle ka tema pesusahtel, et saada aimu eelistatud suurustest ja stiilidest.

2. Mõõdud on üliolulised

Pesu puhul on õige suurus ülioluline. Rinnahoidja suuruse määramiseks on vaja teada rinnakorvi mõõtu (A, B, C jne.) ja rinnaaluse ümbermõõtu (75, 80, 85 jne.). Aluspesu valikul tuleb samuti arvestada õige suurusega, et tagada maksimaalne mugavus ja sobivus.

3. Stiili ja värvide valik

Arvesta oma partneri isikupäraga. Kui ta eelistab tagasihoidlikumat pesu, vali klassikalised stiilid ja värvid nagu valge, punane või must. LoveShop.ee pakub erinevaid stiile alates elegantsetest ja klassikalistest kuni julgete ja mängulisteni, tagades, et leiad just selle õige.

4. Turvaline valik: kaunis ööpesu

Kui oled pesu suuruses või stiilis kahtlev, on LoveShop.ee kaunid ööpesud ja hommikumantlid alati turvaline valik. See on praktiline, kuid samas luksuslik valik, mis kindlasti rõõmustab partnerit.

Kust osta pesu? Ja miks valida LoveShop.ee?

LoveShop.ee eristub väga laia valikuga, kus on üle 1500 erineva pesu (lisaks veel üle 3000 täiskasvanute toote), mis on kõik laokaup. Siit leiab igaüks midagi oma maitsele ja eelistustele vastavat.

Lisaks pakub LoveShop.ee sama päeva tarne võimalust ja kauba võib tööpäeviti saada kätte suisa mõne tunniga, muutes kingituse viimasel minutil ostmise muretuks ja mugavaks.

Märtsis, naistepäevakuul, muutub pesu ostmine LoveShop.ee e-poest eriti ahvatlevaks, kuna kogu pesuvalikule kehtib 10% allahindlus. Selleks tutvuda LoveShop.ee pesude valikuga ja ostu sooritamise ajal kasutada sooduskoodi PESU10.

Jaga
Kommentaarid