Tiina Talumehe moeshow

Kollektsioonid „Must valges“ ja „Sinine“ on ärakiri Tiina olevikutajust. Need jutustavad lugusid kuumavast kirest, kurbusest ja jumalikust tõest, kõige ilusamatest värvidest ja kriipivatest kontrastidest, valgusest ja varjust, valust ja võimust, aga ennekõike haprast ilust, mis varjutab pettumuste tragöödia, vaatab otsa ja naeratab, alati siiralt.

Tiina Talumehe moeshow

„Sel aastal otsustasin, et vallatlen üle hulga aja priiskavalt glamuursete materjalidega. Küll muidugi siiski vastutustundlikult! Seega on igal isendil kollektsioonides oma kindel eesmärk jääda eetiliseks meie närbuvas maailmas ja rääkida oma lugu või mälestus,“ mõtiskleb Tiina.

„Sinise“ kollektsiooni puhul on tegemist suhteliselt eklektilise kooslusega, mida hoiab ühise nimetaja all vaid rõivaesemeid ühendav värv. See on disaineri lemmik-materjalide ja faktuuride paraad, aastatepikkuse kogemuste ja eelistuste kokkusõlmimine. „Sinise taevalikult tasakaalustav rahu ja usaldus elu protsessidesse loob minu jaoks selle värvi ümber väga erilise aura ning seda tunnet tahaksin endast edasi jagada,“ selgitab disainer oma valikute tagamaid.

Tiina Talumehe moeshow

„Must valges“ aga jalutab Tiinaga igavikulistel klassikaradadel. Peamine rõhk geomeetrilistel art deco maigulistel ehetel, mille fooniks on loodud kontrastidel põhinev eriline rõivakollektsioon. Koostöös Goldtime’ga valminud ehted räägivad selget keelt Tiina esteetikast ja väljendavad tema maitsepaletti. Musta maagiliselt kütkestav kõiksus vastandumas valge aukartust äratava puhtuse ja lootusega.

Tiina Talumehe ja Goldtime'i koostöös valminud ehtekollektsioon

Goldtime’i juveelehete ostujuht Aveli Kippari lisab: „Meie koostööna loodud ehtekollektsioon on tõeliselt ainulaadne. Tiinaga esimesi disaine joonistades, teadsime mõlemad, et tahame luua midagi ajatut, midagi kõnekat ja samas modernset. Midagi, mis täidaks naisi enesekindlusega ja väljendaks nende sisemist maagilist jõudu. Olen ääretult uhke ja tänulik, et kõik see on saanud justkui unistuste ehte vormi ning armastusega loodud ehted täidavad ka kandjate unistused.“

Head partnerid, ilma kelleta ei oleks võimalik nii suuri ettevõtmisi ellu tuua, on läbi aastate olnud Tiina unistuste teostamise jõud.

Rohkem pilte moeshowst:

Vaata, kes olid kohal:

Jaga
Kommentaarid