Ewert and The Two Dragons on saanud koostöös produtsendi ja helivõluri Sander Mölderiga valmis oma neljanda stuudioalbumi “Hands Around the Moon”. Draakonite helikeel ja muusikaline käekiri on mõnevõrra värskemas kuues, kuid plaat pakub kahtlemata äratundmis-rõõmu ka varasema loomingu austajaile. Jaanuaris ja veebruaris näeb ning kuuleb bändi esinemas nii Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus kui ka Võrus, samuti lähiriikides. Vaata lisa ewertandthetwodragons.com.

.

Elektroonilise popmuusika trio I Wear* Experiment teine album kannab kosmilist pealkirja “Jupiterz”. Viimasel ajal Aasias tuuritanud bändi näeb õnneks aasta alguses esinemas ja uut muusikat esitlemas ka kodumaal. Algust tehakse juba 2. veebruaril Intsikurmu Talifestivali peaesinejana.

.

Lahutatud naine. Näitlejanna. Mulatitar. Kõigest üks põlvkond tagasi poleks olnud isegi mõel-dav, et selline naine abi-ellub Inglismaa kuninganna pojapojaga. Juba üks nendest asjaoludest oleks olnud täiesti piisav, et seda abielu välistada…
19. mail 2018 jälgis maailmas kokku ligi 1,9 miljardit inimest, kuidas Inglismaal ja igal pool mujal ülipopulaarne prints Harry libistas Walesi kullast abielusõrmuse Los Angeleses sündinud Meghan Markle’i sõrme. Muinasjutt oli tõeks saanud. Leslie Carrolli hoogne ja liigutav raamat “Ameerika printsess” jutustab nii Harry kui ka Meghani lapse-põlvest, perekonnast, kooli- ja kujunemisaastatest, varasematest suhetest, tööst ja hobidest. See on põnev ja põhjalik ülevaade tänapäeva muinasjutuks peetud armuloost, mis on muutnud Briti monarhiat juba praeguseks rohkem, kui me veel üsna hiljuti kujutleda oleksime osanud.

.

Ettevõtja ja Miss Estonia 2000 Evelyn Mikomägi andis tütre sünni puhul välja inspireeriva fotoraamatu “Daughters”, mis koondab 10 aasta jooksul tehtud fotod enam kui 100 teismelisest neiust. Teiste hulgas on raamatu jaoks jäädvustatud Kelly Sildaru, Getter Jaani, Maria Rannaväli, Ellen Walge ja Alexandra Elizabeth Ljadov; aga ka Rauno Märksi, Maria Avdjuško ja Mari Tooli tütred. Et lisada teosele harivat ja rahvusvahelist vürtsi, on autor kombineerinud Eestimaa tütarde portreed universaalsete mõtteteradega maailma suurkujudelt Sokratesest Taylor Swiftini.
Oma debüütraamatuga soovib Mikomägi julgustada kõiki tütreid ja tulevasi emasid armastama end just sellistena, nagu ollakse. Igaüks peaks ise oma teekonna looma ja leidma viise, et olla iseenda parim versioon. Vaata lisa dipri.ee/daughters.

.

Haarav põnevuslugu

Neli võhivõõrast, lumetorm, röövitud laps ja otsusekindel noor naine, kes püüab meele­heitlikult psühhopaati paljastada ja üle kavaldada – Ameerika kirjanik ja filmilavastaja Taylor Adams teab suurepärase, närvekõditava põnevusloo retsepti.

Teel Utah’sse haige ema juurde jääb Darby Thorne Colorado mägedes metsiku lumetormi kätte. Kuna teed on läbipääsmatud, peab naine eraldatud maanteeäärses külastuskeskuses raju vaibumist ootama. Hoones ei ole muud kui laud, toolid, kohvimasin ja neli võhivõõrast.

Püüdes mobiililevi leida, astub Darby hetkeks taas välja tormi kätte ja teeb verdtarretava avastuse: tema auto kõrvale pargitud kaubikus on koerapuuris luku taga väike tüdruk. Kes ta on? Mis tagamõttega ta rööviti? Ja kuidas saaks Darby ta päästa? Lugu on tulvil käänakuid ja ootamatult järske pöördeid. Muide, 20th Century Fox väntab romaani “Pääsu pole” põhjal ka filmi!

.

Apotheka Beauty avas detsembris T1 kaubandus­keskuses ilupoe, kus on suurim valik esmakordselt Eestisse jõudvaid sees- ja välispidiselt ilu toetavaid brände.

Kõik ilutooted on välja valitud apteekrite abiga, need on dermatoloogiliselt kontrollitud ja kliiniliselt uuritud. Saadaval on ka mineraal- ja medikosmeetika – viimane tähendab meditsiinilisel iluravil põhinevaid naha­hooldustooteid. Mitmed tootesarjad on sobilikud ka veganitele. Lisaks pakutakse laia valikut uudset nutrikosmeetikat ehk iluvitamiine ja toidulisandeid, mis keskenduvad just neile iluainetele, mida on vaja kaunite juuste, ilusate küünte ning särava naha heaks.

.

Otsid uut selja- või kandekotti või vajab su sülearvuti uut ümbrist? Tutvu brändi Nordhale valikuga! 2016. aastast tegutsev Eesti bränd toodab tööstus­likust vildist aksessuaare ja on pühen­dunud jätkusuutlikule tootmisele – kasutatakse taaskäideldud vilti. Ideaalne kõigile, kes pooldavad minimalistlikku joont ja slow fashion’it. Jälgi Nordhale’i Instagramis: instagram.com/nordhale.

Palju õnne!

Oksana Tanditi musta pükskostüümi võitis sügiskampaania raames Laura Klauks Kuressaarest. Võitjaga võetakse ühendust.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid