Esimeses osas saab näha palju värve ja ära jäänud festivalide 70ndate hõngu. Suured käsitööna valminud motiivid kleitidel ja seelikutel toovad tänu Mammu Couture’ile linnatänavatele juurde veelgi enam mängulisust.

Brändi klassikalised 1950ndatest aastatest mõjutusi saanud siluetid ei ole kuhugi kadunud ka sellel hooajal. Taljesse töödeldud kleidid, kontrastsed detailid, mantlid, mille suursugune rätsepatöö vääriks eraldi peatükki, kaunistavad naist igas vanuses ning toovad argipäeva juurde elegantsust.

Mammu Couture

Tallinn Fashion Weekil nähtavad Mammu Couture luksuslikust Itaalia tviidist valmistatud ajatud kostüümid rohkete käsitöödetilidega sobivad ideaalselt nii kontorisse kui ka otse teatrisse. Lisaks on moelooja edasi arendanud 1960ndate temaatilisi jakke ning seelikuid, mis on läbi aegade suurt menu saavutanud, tuues need lavale uues kuues.

Mammu Couture

Loomulikult ei ole disaineri loomingust kadunud samet, siid, pitsid, volangid ning rohked käsitöötikandid.

Bränd jätkab uhkusega talje rõhutamise ja naiselikkuse näitamisega ning pidulikuma osa märksõnadeks toob moelooja välja lohisevad sabad, võrgutavad detailid ja sügavad dekolteed.

Moenädalaks on valminud ka brändi esimesed luksuslikud ikoonilised täissiidist sallid, mis sobivad pea iga rõivakomplektiga, olles ka ideaalseks kingituseks armsatele lähedastele.

Mammu Couture
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid