„Oleks arst kordagi mu jalgadele pilku heitnud…“ Kui hoolimata kaalulangetusest jäävad jalad ikka jämedaks, võib sel olla kindel põhjus 40
ARHIIV | Getter Jaani: olen publiku ees seisnud alates 16. eluaastast ning mõne silmis endiselt teismeline tüdruk 27 Palju õnne 30. sünnipäevaks!
INTIIMNE KAADER | Ragnar Klavan: tavainimesed ei tohikski ennast tippsportlastega võrrelda. See oleks ebaaus, sest meile makstakse kõhulihaste tegemise eest palka 134
Emotsionaalse söömise kütkes: näe, teised võtavad stressiga alla! Miks mina end siis aina suuremaks õgin?
Ärevus võib olla nähtav ja käega katsutav: need 11 füüsilist sümptomit nõuavad, et tegeleksid oma vaimse tervisega 115
Kui laps ei tule soovides, proovides, ega isegi ravides. 36ne Marin: kui kuulen SOS-pillist, abordist või steriliseerimissoovist, läheb silme eest mustaks 33 Eesti naiste valusad lood
Ideaalse figuuri saladus on teada! See on tegelik põhjus, miks prantslannad mitte kunagi paksuks ei lähe 85
Pidev masendus, tüdimus ja negatiivsus? Selliseid tujutõstvaid tehnikaid rakendavad terapeudid enda peal
Vaimset tervist laastava tõve haardes olnud Kristin: võtsin alla kaheksa kilo ja nutsin pool aastat järjest
Rasestumisvastase vahendi rängad kõrvalmõjud: kadunud kilod, lakkamatu oksendamine ja igapäevased pisarad 205
Ei kujuta hommikut kohvita ette? Need sümptomid aga viitavad, et oled kohvi tarbimisega liiale läinud
Toitumisnõustaja hoiatab: kõige hullema põntsu paneb meie naha nooruslikkusele üks korralik grillipidu alkoholi ja rasvaste vorstikestega 252 Millised toidud noorendavad, millised kiirendavad vananemist?
Skisofreeniadiagnoosiga meesterahvas, kellega vestlen, ei erine välimuse poolest mitte millegagi keskmisest kolmekümnendates mehest 63
Naised lükkavad karjääritegemise soovi tõttu lapsesaamist aina kaugemasse tulevikku. Aga kui kaugel on liiga kaugel? Kõik, mida teada munarakkude külmutamisest!
Just said pärmseenest lahti, aga jälle see on tagasi? Ravimata jättes võib olukord minna vaid hullemaks 195 Suur ülevaade, miks seen tekib ja kuidas ravida
Paljusid naisi kimbutav probleem võib saada alguse just kirglikust seksist Suur ülevaade günekoloogilistest muredest!
ÜLEVAADE | Tüütud karvad jalgadel, kaenlaalustes või hoopis ülahuulel: kus ja millist karvaeemaldusviisi kasutada? 3 viisi näokarvadest vabanemiseks!
29aastase naise võitlus alkoholismiga: ema sai aru, et mul on probleem, aga lootis, et kasvan välja 24
Kaks kanget koroonapeki vastu – mida näitab kehaanalüüs ja kuidas koostada vormi saavutamise plaan 22
Kogemused jaburate dieetidega: penoplasti maitse suus, tormiline kõhulahtisus ja silme eest must - miks ma seda endaga teen!?